Kruhové distančni podložky plastové, Kruhové distančni podložky plastové s mimoosou vnitřní dírou
DHAG 052160470 PS na - Round plastic spacer for M5 with offset inner diameter ID=10.3 / OD=16.0 / L=47,0 mm PS natural UL-94 HB
Doručení v krátké době
49552-47.0
| Č. produktu: | n.n. |
| MOQ / min.: | 100 Kusů |
| Délka L: | 47,0 mm |
| Vhodné pro velikost závitu: | M5 |
| Vnitřní průměr ID: | 10,3 mm |
| Vnitřní průměr ID2: | 5,2 mm |
| Vnější průměr AD: | 16,0 mm |
| Tloušťka S: | 2,5 mm |
| Special feature: | Kruhové distančni podložky plastové s mimoosou vnitrni dirou |
| Materiálová skupina: | Plast |
| Materiál: | PS |
| Barva: | přírodní |
| UL certifikát: | UL-94 HB |
| Minimální teplota: | -40 °C |
| Maximální teplota.: | +70 °C |
| Registrace potravin: | Ano |
| Splňuje požadavky RoHS III: | Ano |
Nenašli jste vhodný produkt? Společně najdeme řešení!
K individuální poptávce produktuA.R.T. Components GmbH Georg-Knorr-Str. 2 85662 Hohenbrunn
Naposledy zobrazeno