Kruhové distančni podložky plastové, Kruhové distančni podložky plastové s mimoosou vnitřní dírou
DHAG 027060200 PA-GV rb - Round plastic spacer for M2.5 with offset inner diameter ID=4.1 / OD=6.0 / L=20,0 mm PA-GV red-brown UL-94 V-0
Doručení v krátké době
49533-20.0-E
| Č. produktu: | 49533 |
| MOQ / min.: | 100 Kusů |
| Délka L: | 20,0 mm |
| Vhodné pro velikost závitu: | M2,5 |
| Vnitřní průměr ID: | 4,1 mm |
| Vnitřní průměr ID2: | 2,7 mm |
| Vnější průměr AD: | 6,0 mm |
| Tloušťka S: | 2,0 mm |
| Special feature: | Kruhové distančni podložky plastové s mimoosou vnitrni dirou |
| Materiálová skupina: | Plast |
| Materiál: | PA-GF |
| Barva: | rezavě hnědá |
| UL certifikát: | UL-94 V-0 |
| Minimální teplota: | -40 °C |
| Maximální teplota.: | +130 °C |
| Krátkodobá maximální teplota: | +200 °C |
| Splňuje požadavky RoHS III: | Ano |
Nenašli jste vhodný produkt? Společně najdeme řešení!
K individuální poptávce produktuA.R.T. Components GmbH Georg-Knorr-Str. 2 85662 Hohenbrunn
Naposledy zobrazeno