Kruhové distančni podložky plastové, Kruhové distanční podložky plastové bez díry
DHM 026## PS na - Solid round plastic spacer with OD=2.6 / L=3,0 mm PS natural UL-94 HB
Doručení v krátké době
49667-3.0-E
| Č. produktu: | 49667 |
| MOQ / min.: | 100 Kusů |
| Délka L: | 3,0 mm |
| Vnější průměr AD: | 2,6 mm |
| Special feature: | Kruhové distančni podložky plastové bez diry |
| Materiálová skupina: | Plast |
| Materiál: | PS |
| Barva: | přírodní |
| UL certifikát: | UL-94 HB |
| Minimální teplota: | -40 °C |
| Maximální teplota.: | +70 °C |
| Registrace potravin: | Ano |
| Splňuje požadavky RoHS III: | Ano |
Nenašli jste vhodný produkt? Společně najdeme řešení!
K individuální poptávce produktuA.R.T. Components GmbH Georg-Knorr-Str. 2 85662 Hohenbrunn
Naposledy zobrazeno