Kruhové distančni podložky plastové, Kruhové distančni podložky plastové s mimoosou vnitřní dírou
DHAG 052160160 PA-GV rb - Round plastic spacer for M5 with offset inner diameter ID=10.3 / OD=16.0 / L=16,0 mm PA-GV red-brown UL-94 V-0
Doručení v krátké době
49545-16.0
| Č. produktu: | n.n. |
| MOQ / min.: | 100 Kusů |
| Délka L: | 16,0 mm |
| Vhodné pro velikost závitu: | M5 |
| Vnitřní průměr ID: | 10,3 mm |
| Vnitřní průměr ID2: | 5,2 mm |
| Vnější průměr AD: | 16,0 mm |
| Tloušťka S: | 2,5 mm |
| Special feature: | Kruhové distančni podložky plastové s mimoosou vnitrni dirou |
| Materiálová skupina: | Plast |
| Materiál: | PA-GF |
| Barva: | rezavě hnědá |
| UL certifikát: | UL-94 V-0 |
| Minimální teplota: | -40 °C |
| Maximální teplota.: | +130 °C |
| Krátkodobá maximální teplota: | +200 °C |
| Splňuje požadavky RoHS III: | Ano |
Nenašli jste vhodný produkt? Společně najdeme řešení!
K individuální poptávce produktuA.R.T. Components GmbH Georg-Knorr-Str. 2 85662 Hohenbrunn
Naposledy zobrazeno