Plastové a železné podložky pod PCB , Demontovatelný Samoupínací podpěrný sloupek s rovnou hlavou pro PSB
RLCBSRS-04-01-NA PA na - Support pillar L=6,4 mm for PCBs and housings for 4.8 mm mounting hole PA natural
Doručení po domluvě
02212
| Č. produktu: | 02212 |
| MOQ / min.: | 100 Kusů |
| Délka L: | 6,4 mm |
| Montážní otvor panelu B ch: | 4,8 mm |
| Tloušťka materiálu panelu MS ch: | max. 1,6 mm |
| Vnější průměr AD: | 4,4 mm |
| Materiálová skupina: | Plast |
| Materiál: | PA |
| Barva: | přírodní |
| UL certifikát: | UL-94 V-2 |
| Minimální teplota: | -40 °C |
| Maximální teplota.: | +75 °C |
| Typ: | RLCBSRS |
| Splňuje požadavky RoHS III: | Ano |
Nenašli jste vhodný produkt? Společně najdeme řešení!
K individuální poptávce produktuA.R.T. Components GmbH Georg-Knorr-Str. 2 85662 Hohenbrunn
Vhodné produktové skupiny pro Plastové a železné podložky pod PCB , Demontovatelný Samoupínací podpěrný sloupek s rovnou hlavou pro PSB
Podobné produktové skupiny jako Plastové a železné podložky pod PCB , Demontovatelný Samoupínací podpěrný sloupek s rovnou hlavou pro PSB
Naposledy zobrazeno