Plastové a železné podložky pod PCB , Podložky pro PCB nacvakávací + zaklapávací
SFCBS-M4-10M-01-NA PA na - Snap-fit + screw-mount plastic PCB spacer for M4 male thread L=10,0 mm PA natural
Doručení po domluvě
07364
| Č. produktu: | 07364 |
| MOQ / min.: | 100 Kusů |
| Délka L: | 10,0 mm |
| Vhodné pro velikost závitu: | M4 |
| Montážní otvor pro PSB B lp: | 4,0 mm |
| Tloušťka materiálu PCB desky MS lp: | max. 1,6 mm |
| Materiálová skupina: | Plast |
| Materiál: | PA |
| Barva: | přírodní |
| UL certifikát: | UL-94 V-2 |
| Minimální teplota: | -40 °C |
| Maximální teplota.: | +75 °C |
| Splňuje požadavky RoHS III: | Ano |
| Referenční číslo starého dílu: | SFCBS-M4-10M-01 |
Nenašli jste vhodný produkt? Společně najdeme řešení!
K individuální poptávce produktuA.R.T. Components GmbH Georg-Knorr-Str. 2 85662 Hohenbrunn
Vhodné produktové skupiny pro Plastové a železné podložky pod PCB , Podložky pro PCB nacvakávací + zaklapávací
Naposledy zobrazeno