Plastové a železné podložky pod PCB , Podložky pro PCB ,s rovnou hlavou
RLCBSR-1-04-01-NA PA na - Flat-head PCB spacer L=6,4 mm for mounting hole 4.0 + 6.4 mm PA natural
Doručení po domluvě
07403
| Č. produktu: | 07403 |
| MOQ / min.: | 100 Kusů |
| Délka L: | 6,4 mm |
| Montážní otvor pro PSB B lp: | 4,0 mm |
| Tloušťka materiálu PCB desky MS lp: | max. 1,6 mm |
| Montážní otvor panelu B ch: | 6,4 mm |
| Tloušťka materiálu panelu MS ch: | max. 1,6 mm |
| Vnější průměr AD: | 12,7 mm |
| Výška hlavy KH: | 10,3 mm |
| Materiálová skupina: | Plast |
| Materiál: | PA |
| Barva: | přírodní |
| UL certifikát: | UL-94 V-2 |
| Minimální teplota: | -40 °C |
| Maximální teplota.: | +75 °C |
| Typ: | RLCBSR |
| Splňuje požadavky RoHS III: | Ano |
| Referenční číslo starého dílu: | RLCBSR1-4-01 |
Nenašli jste vhodný produkt? Společně najdeme řešení!
K individuální poptávce produktuA.R.T. Components GmbH Georg-Knorr-Str. 2 85662 Hohenbrunn
Vhodné produktové skupiny pro Plastové a železné podložky pod PCB , Podložky pro PCB ,s rovnou hlavou
Podobné produktové skupiny jako Plastové a železné podložky pod PCB , Podložky pro PCB ,s rovnou hlavou
Naposledy zobrazeno