Trhací + slepé nýty, Nýty plastové ve tvaru šipky
DF-47-1055-S - Plastic arrow clips POM black
Skladem a k dodání
08929
| Č. produktu: | 08929 |
| MOQ / min.: | 100 Kusů |
| Délka L: | 15,0 mm |
| Montážní otvor panelu B ch: | 4,7 mm |
| Tloušťka materiálu panelu MS ch: | 1,0-5,5 mm |
| Vnější průměr AD: | 10,0 mm |
| Výška hlavy KH: | 1,7 mm |
| Typ: | Type A |
| Materiálová skupina: | Plast |
| Materiál: | POM |
| Barva: | černá |
| UL certifikát: | UL-94 HB |
| Minimální teplota: | -40 °C |
| Maximální teplota.: | +100 °C |
| Provedení: | zacvakávací konektory / pojistné kolíky |
| Splňuje požadavky RoHS III: | Ano |
| Referenční číslo starého dílu: | DF-137-030B DF-137-030BK 137003059905 |
Nenašli jste vhodný produkt? Společně najdeme řešení!
K individuální poptávce produktuA.R.T. Components GmbH Georg-Knorr-Str. 2 85662 Hohenbrunn
Vhodné produktové skupiny pro Trhací + slepé nýty, Nýty plastové ve tvaru šipky
Naposledy zobrazeno