Trhací + slepé nýty, Slepé nýty rozebíratelné natloukací
USR-46186-K PA sw - Removable screw-in plastic impact rivets PA black
Skladem a k dodání
09133
| Č. produktu: | 09133 |
| MOQ / min.: | 100 Kusů |
| Délka L: | 18,6 mm |
| Montážní otvor panelu B ch: | 4,5-4,7 mm |
| Tloušťka materiálu panelu MS ch: | 8,3-10,0 mm |
| Vnější průměr AD: | 9,9 mm |
| Výška hlavy KH: | 1,6 mm |
| Typ: | Type C |
| Special feature: | Trhací nýty odolné proti otřesum, šroubovací |
| Materiálová skupina: | Plast |
| Materiál: | PA |
| Barva: | černá |
| UL certifikát: | UL-94 V-2 |
| Minimální teplota: | -40 °C |
| Maximální teplota.: | +75 °C |
| Provedení: | Slepé nýty rozebíratelné, natloukací |
| Splňuje požadavky RoHS III: | Ano |
| Referenční číslo starého dílu: | 27026010 346-9212-0010 |
Nenašli jste vhodný produkt? Společně najdeme řešení!
K individuální poptávce produktuA.R.T. Components GmbH Georg-Knorr-Str. 2 85662 Hohenbrunn
Vhodné produktové skupiny pro Trhací + slepé nýty, Slepé nýty rozebíratelné natloukací
Naposledy zobrazeno