Držáky kabelů + příchytky, Samolepící držáky kruhových kabelů (3)
WCK-460-01-P-A - Self-adhesive cable holder with adhesive tape PA natural
Doručení v krátké době
03415
| Č. produktu: | 03415 |
| MOQ / min.: | 100 Kusů |
| Délka L: | 25,4 mm |
| Vnitřní šířka IB: | 7,0 mm |
| Vnitřní výška IH: | 11,7 mm |
| Šířka Š: | 25,4 mm |
| Šířka W2: | 12,4 mm |
| Typ: | WCK |
| Materiálová skupina: | Plast |
| Materiál: | PA |
| Barva: | přírodní |
| UL certifikát: | UL-94 V-2 |
| Lepicí páska: | PU- pěna |
| Minimální teplota: | -20 °C |
| Maximální teplota.: | +90 °C |
| Provedení: | na proužcích po 10 kusech |
| Splňuje požadavky RoHS III: | Ano |
Nenašli jste vhodný produkt? Společně najdeme řešení!
K individuální poptávce produktuA.R.T. Components GmbH Georg-Knorr-Str. 2 85662 Hohenbrunn
Vhodné produktové skupiny pro Držáky kabelů + příchytky, Samolepící držáky kruhových kabelů (3)
Naposledy zobrazeno